Tłumaczenia Mickiewicz
Profesjonalne tłumaczenia w wielu językach
flaga polski
flaga anglii
flaga niemiec
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Leszek Adam Mickiewicz
Tłumacz języka angielskiego Monika Maria Mickiewicz
Po kilku latach istnienia i ciągłego rozwoju naszej firmy oraz dzięki bardzo dobrej znajomości rynku tłumaczeń jesteśmy w 100% przekonani, że możemy zaoferować Państwu najlepsze usługi tłumaczeniowe na rynku.

Profesjonalna obsługa tłumaczeniowa
Firma Tłumaczenia Mickiewicz zapewnia pełną obsługę firm, instytucji i osób prywatnych bez względu na tematykę tłumaczeń ani na wielkość projektów tłumaczeniowych.

Wysokie kompetencje
Mamy doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń z licznych dziedzin. Nowi klienci często pytają nas, czy wykonywaliśmy już tłumaczenia z branż, w których działają i czy w związku z tym jesteśmy w stanie przetłumaczyć ich dokumentację. Po kilku latach prowadzenia działalności i po przetłumaczeniu dużej ilości materiału możemy stwierdzić, iż łatwiej byłoby nam wymienić branżę, z którą nie mieliśmy jeszcze styczności, niż dziedzinę, z której nie wykonaliśmy żadnego tłumaczenia.

Stałe poszerzanie kompetencji
W naszej pracy zawsze dokładamy należytej staranności, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Stale doskonalimy nasze umiejętności i kompetencje zawodowe. Każde nowe tłumaczenie, nawet jeśli nie sprawia nam większych trudności, postrzegamy jako szansę na zdobycie nowej wiedzy i na poprawianie jakości naszej pracy.

Dobre praktyki i skuteczna pomoc klientowi
Współpraca z nami odbywa się na jasnych zasadach biznesu i w przyjaznej atmosferze. Nie tylko wykonujemy tłumaczenia, lecz doradzamy naszym klientom w miarę naszych kompetencji. Nie prowadzimy typowego biura tłumaczeń ani nie wykonujemy tłumaczeń dorywczo. Nie prowadzimy schematycznej obsługi klientów, nie traktujemy ich problemów przedmiotowo. Do spraw naszych klientów podchodzimy zawsze indywidualnie. Chętnie przyjmujemy nietypowe zlecenia. Dajemy z siebie wszystko, aby efekty naszej pracy przyczyniły się do sukcesu klientów.

Naszym klientom pomagamy znaleźć i nawiązać kontakt z zagranicznymi partnerami biznesowymi. Dzięki naszemu zaangażowaniu mogło rozwinąć się wiele firm, a osoby prywatne mogły zrealizować swoje plany.

Wielu klientów
Od początku istnienia firma Tłumaczenia Mickiewicz obsłużyła bardzo dużą ilość klientów firmowych, jak i prywatnych. Tłumaczenia na rzecz instytucji były wykonywane rzadziej. Stąd nastawiliśmy się głównie na obsługę firm i osób prywatnych. Wielu klientów zawitało u nas jednorazowo. Z drugiej strony liczna grupa podmiotów gospodarczych, wymagająca stałej obsługi tłumaczeniowej, pozostała z nami na dłużej. Cieszymy się ich zaufaniem i owocną współpracą.

Sprawna współpraca
Staramy się zapewnić obsługę każdego nowego klienta. Stałym klientom gwarantujemy dyspozycyjność, terminowość w realizacji zleceń, pełną obsługę tłumaczeniową na najwyższym poziomie i sprawny kontakt.

Zapraszamy do kontaktu
Dotychczasowym klientom dziękujemy za zaufanie i współpracę. Zapraszamy nowych klientów do nawiązania kontaktu z nami.
© 2014
Tłumaczenia Mickiewicz